Rafting in Ukraine

RAFTING in UKRAINE

Adventurous Rafting in Ukraine
Вело Тур та Сплав

Вело Тур

  • Вид: велотур + сплав на катамаранах
  • Ночівки: готелі + намети
  • Рівень складності: середній
  • Тривалість: від 4 до 9 днів
  • Відстані: в середньому 34 км\день
  • Початок: Львів, Кінець: Львів, Чернівці або Кам'янець-Подільский

Опис Вело Туру та Сплаву на Катамаранах

Вело тур та Сплав

Захоплюючий Вело Тур ми поєднали із сплавом на катамарнах по Дністру крізь екзотичний Дністровський Каньйон.  Ця подорож може стати чудовим сімейним відпочинком. Ми спеціально підібрали найгарніші пейзажі та пам'ятки Західної України аби цей відпочинок залишився у Вашій пам’яті назавжди. Ця подорож передбачає відвідини водночас трьох унікальних історичних регіонів України – Галичини, Поділля та Буковини. Незабутні панорами Дністровського Каньйону не залишать Вас байдужими.

Вело тур

Починається велотур у Львові - найгарнішому місті Західної України, занесеному до списку історичної спадщини ЮНЕСКО. Основна пам’ятка на шляху це Дністровський Каньйон - один із найбільших каньйонів Європи від 100 до 250 метрів глибиною. Стрімкі схили Дністровського Каньйону здебільшого вкриті зеленими лісами, які часто чередуються зі скельними обривами дивовижних розмірів, форм, візерунків та кольорів. Чисельні водоспади та печери, скельні монастирі та руїни замків чекають на мандрівників по Дністровському Каньйону.

Наш комбінований велотур та сплав на катамаранах представляє унікальну можливість відчути гармонію первісної природи, погрузитись у тишу та спокій одного із останніх у Європі місць, не знищених цивілізацією. Насолоджуйтесь пейзажами та недоторканою природою Дністровського Каньйону!