Rafting in Ukraine

RAFTING in UKRAINE

Adventurous Rafting in Ukraine
Активний Відпочинок в Карпатах

Кінний Туризм 

  • Кінна прогулянка + Сплав + Сходження
  • Мінімальна кількість учасників - 2
  • Тривалість – від 2 днів і більше
  • Ночівки – на базі в Карпатах

Активний Відпочинок в Карпатах - Кінні Прогулянки і не тільки


Якщо Ви прагнете провести свій відпочинок в Карпатах активно, максимально наситивши його враженнями - цей варіант для Вас. Активний відпочинок в Карпатах - це, перш за все, захоплюючі кінні прогулянки з комфортної бази в Карпатах.

Ми допоможемо скласти програму Активного Відпочинку в Карпатах. Приміром, присвятіть день рафтінгові в Карпатах та відвідайте маловідомий скельний монастир Розгірче. Наступний день присвятіть кінній прогулянці повз величні ліси Українських Карпат. І нарешті, на третій день здійсніть сходження на одну з вершин Карпат. Ваші зусилля повністю компенсує чудовий вид з вершини на навколишні долини. Активний Відпочинок в Карпатах ідеально пасує активним мандрівникам, які очікують максимальних вражень від Українських Карпат.

Відпочинок на Базі в Карпатах

Кінний туризм в Україні тільки розвивається. Наші гості зазвичай раді можливості здійснити кінну прогулянку в оточенні незайманої карпатської природи. Ми пропонуємо як одноденні, так і багатоденні кінні прогулянки, розраховані на різний рівень підготовки. Кінний туризм - це оптимальний варіант активного відпочинку, що сприяє зміцненню вашого організму й загальному фізичному розвиткові.

Якщо ж Ви шукаєте справжніх вражень, то до Ваших послуг багатоденні кінні прогулянки. Багатоденні кінні прогулянки прокладені по маршруту поміж декількома Карпатськими базами з розрахунком забезпечити максимальний комфорт між денними кінними переходами. Слід додають, що кінний туризм в Карпатах завойовує все більшу популярність. Ми співпрацюємо із компетентними фахівцями, які присвятили чимало часу і зусиль справі розвитку кінного туризму в Україні.

Активний Відпочинок в Карпатах залишить масу вражень - в межах кінної прогулянки, верхи на коні Ви відвідаєте мальовничі гори, ліси, річки й гірські села, віддалені від цивілізації. Комфортний гірський готель, що знаходиться в двох годинах від Львова стане відмінною базою для того, щоб відкрити для себе Карпати в їх недоторканною красі.