Rafting in Ukraine

RAFTING in UKRAINE

Adventurous Rafting in Ukraine
Сплав на Катамаранах Комбіновані Тури
Комбіновані Тури
Комбіновані Тури

Комбіновані тури включають крім сплавів на катамаранах, туристичні походи, кінні прогулянки, і вело тури. Корпоративний відпочинок, сімейний відпочинок, інтенсивний, насичений враженнями відпочинок в Карпатах, інтеграційні тури - це наша спеціалізація.

Наші комбіновані тури розраховані на активних учасників, що прагнуть пригод і нових вражень. Чи то буде корпоративний відпочинок, інтеграційний тур, або сімейний відпочинок - вам не доведеться нудьгувати ні секунди. Подібний відпочинок супроводжується різноманітними й сильними враженнями, сприяє більш ефективному відновленню фізичних і розумових можливостей після рутини повсякденної роботи чи то життя. Повернувшись після нашого комбінованого туру додому, Ви приступите до виконання звичайних життєвих завдань із новою творчою енергією і з новими силами. Свіже повітря, командний дух, виклики дикої природи - все це залишить незабутні враження від сімейного відпочинку або корпоративного відпочинку проведеного з нами.

Ви самі складаєте «рецепт» комбінованого туру - залежно від Ваших уподобань. Складність теж визначаєте саме Ви. Будь це легкий але активний сімейний відпочинок з дітьми, або складні завдання для згуртування колективу у межах корпоративного відпочинку - наші комбіновані тури не розчарують учасників.

Місця де ми організовуємо комбіновані тури - це перш за все Карпати та Дністровський Каньйон. Два, мабуть, найбільш цікавих регіони України поряд із Кримом. У той час як Карпати вже давно стали відомим місцем, як для сімейного відпочинку, так і для корпоративного відпочинку, Поділля (Дністер) залишається все ще маловідомим і невідкритим місцем для організації комбінованих турів.

1 Рафтінг Трускавець 8682
2 Похід на Гору Парашку 10250
3 Активний Відпочинок в Карпатах 14415
4 Вело Тур та Сплав 9886