Rafting in Ukraine

RAFTING in UKRAINE

Adventurous Rafting in Ukraine
Рафтінг Трускавець

Рафтінг для відпочиваючих у курортному містечку Трускавець проводиться на річці Стрий на ділянці Межиброди – Стинава Нижня. Це 2 - 3 годинний сплав захоплюючою ділянкою ріки Стрий крізь бистрини й пороги, хоча швидкість і відповідно «емоційність» сплаву перш-за-все залежать від рівня води у річці Стрий.

Відстань від Трускавця до місця рафтінгу близько 40 км. Зазвичай ми не забезпечуємо трансфер в межах програми «Рафтінг Трускавець», проте ціни на рафтінг з Трускавця є доступними і передбачають можливість для клієнтів винайняти відповідний транспорт самостійно. В сезоні 2011 ціна становить всього 100 грн. з людини.

По дорозі туристи з Трукавця відвідають оглядовий майданчик на скелях біля села Тишівниця, пройдуть крізь пороги «Синєвидський» та «Стинава». По завершенню сплаву при бажанні можна відвідати печерний монастир у селі Розгірче. Піша годинна прогулянка до Розгірче поперек мальовничої долини ріки Стрий суттєво урізноманітнить й без того насичену і цікаву програму сплаву «Рафтінг Трускавець».