Rafting in Ukraine

RAFTING in UKRAINE

Adventurous Rafting in Ukraine
Рафтінг в Карпатах

Сплав по СтриюРафтінг в Карпатах стає все більш популярним заняттям. Специфіка карпатських річок така, що рівень води в них у великій мірі залежить від пори року й від погодних умов. Так найбільш високий рівень карпатських річок у березні. Але березень не є сприятливим місяцем для рафтінгу в Карпатах оскільки в Карпатах ще лежить сніг. У цей період ми раді співпрацювати із професійними групами, які шукають гарантовано «високої води» і готовими заради цього пожертвувати комфортом.

Туристичний сезон, сприятливий для рафтінгу в Карпатах починається з середини квітня. Традиційно в цей час ми відкриваємо сезон сплавів чотириденним сплавом по Стрию: від Явори до Стинави. Чотириденний сплав по Стрию є маршрутом дуже красивим, насиченим цікавими екскурсіями та туристичними об'єктами, і в той же час, безпечним - небезпечних порогів на Стрию немає. Місяць травень - це чи не єдиний період протягом року, що дозволяє пройти даний неймовірно красивий і цілком безпечний маршрут по Стрию.

Рафтінг в Карпатах

Починаючи з травня, з кожним днем з'являється все більше охочих долучитись до рафтінгу в Карпатах. У залежності від висоти снігового покриву в Карпатах, річки Карпат тримаються високими більш-менш до кінця весни, але зазвичай на початку літа рівень води в річках істотно падає.

Влітку рівень води в річках Карпат залежить від дощів. Для груп, націлених на бурхливу воду в літній період краще всього стежити за прогнозом погоди. Розраховувати на сплав по дійсно бурхливій воді слід після тривалого періоду дощів,що пройшли в місцевості, де буде відбуватись сплав. Триденний погодинний прогноз погоди на Карпати, представлений на нашому сайті, є найбільш точним в інтернеті на сьогоднішній день.

У літній період ми часто організовуємо одноденний сплав по Стрию: Верхнє Синьовидне - Гірне (16 км.) У рамках одноденного сплаву по Стрию нашим гостям доведеться подолати декілька не дуже складних, але досить захоплюючих річкових порогів. Рафтінг в Карпатах на річці Стрий також включає відвідування скель на крутому березі з фантастичним видом на Синевирську долину.

Додаткова перевага одноденного сплаву по Стрию полягає в близькому доїзді зі Львова (1,5 години). Зазвичай в кінці сплаву по Стрию ми проводимо пікнік із шашликом або - у випадку занадто жаркої або прохолодної погоди - відвідуємо ресторан "Колиба" із традиційною Української кухнею. Обід включений в ціну рафтінгу в Карпатах.

Рафтінг на Стрию

Програма рафтінгу по Стрию включає не тільки захоплюючий сплав, але і цікаву прогулянку, яка може тривати від години до двох. Таким чином, після смачного обіду при бажанні гості зможуть відвідати печерний монастир в с. Розгірче.

Опис водного маршруту по ріці Стрий.

Крім річки Стрий ми організовуємо сплави фактично на всіх придатних для цього заняття Карпатських річках а також на Дністрі та його притоках.

В окремих розділах Ви також зможете знайти опис маршруту сплаву по найпопулярнішій річці Карпат: сплав по Черемошу