Rafting in Ukraine

RAFTING in UKRAINE

Adventurous Rafting in Ukraine
Сплав по Дністру
Сплав по Дністру

Сплав по Дністру це захоплюючий рафтінговий тур у Дністровському каньйоні - одному з найкрасивіших місць для сплавів в Україні. Якщо рафтінг в Карпатах по одній з бурхливих гірських річок України - це не зовсім те, чого Ви шукайте, запрошуємо Вас на сплав по Дністру. Ми пропонуємо два варіанти сплаву по Дністру - одноденний і багатоденний.

Одноденний сплав по Дністру проходить в межах Львівської області за маршрутом Журавно - Цвітова (18 км.) Від гирла річки Свічі - правої притоки ріки Дністер починається відрізок крутих лісистих берегів зі скельними виходами. Учасників одноденного сплаву по Дністру очікують казкові пейзажі, лісисті, а часто й скелясті береги мальовничої ріки Дністер. Сплав по Дністру в оточенні первозданної природи й диких лісів - це найкращий відпочинок від вічної суєти міст. Веселі командні ігри та змагання, квест на річці Дністер та пікнік із шашликом під величної скелею залишать найприємніші враження. При бажанні, цей спокійний варіант сплаву по Дністру можна поєднувати з рибальством - у такому випадку, будь ласка, візьміть свої снасті. Беручи до уваги спокійний характер ріки Дністер, сплав по Дністру є ідеальним варіантом активного корпоративного та сімейного відпочинку. Допускається участь дітей віком від 12 років та старше.

Дністровський Каньйон

Сплав по Дністру може тривати й кілька днів - даний маршрут по Дністру, без перебільшень, проходить через найкрасивіше місце на планеті - Дністровський Каньйон! Дністровський Каньйон є одним із найбільших каньйонів Європи глибиною від 100 до 250 метрів і довжиною 250 км. Фантастичні вигини річки Дністер в межах Дністровського каньйону неймовірно живописні на всьому протязі маршруту по Дністру. Каньйон на річці Дністер з'явився завдяки підняттю Подільської височини - крізь Подільську височину а саме по сьогоднішньому кордону Тернопільської та Івано-Франківської областей проклала свій шлях ріка Дністер. Дністровський Каньйон - це в основному зелені вкриті лісом схили, що чергуються зі скелястими, крутими скелями та ущелинами. Схили Дністровського каньйону прикрашені у великій кількості водоспадами, печерами, скельними монастирями, руїнами замків. Але найкрасивіша частина каньйону починається після с. Лука і закінчується біля міста Заліщики. Сплав між втсокими, вкритими лісом, дикими берегами річки Дністер стане неймовірною пригодою.

Сплав по Дністру це унікальна можливість відпочити від метушні сучасного життя, возз'єднається з дикою, незайманою природою, відвідати одне із останніх в такого типу Європі місць. Оскільки на річці Дністер немає порогів, то в сплаві по Дністру відмінно підходить в якості корпоративного відпочинку або сімейного відпочинку.

Опис ріки Дністер - багатоденний маршрут по Дністру.