Rafting in Ukraine

RAFTING in UKRAINE

Adventurous Rafting in Ukraine
Сплав по Черемошу
Рафтінг на Ріці Черемош

Сплав по Черемошу це наша данина карпатській традиції. Черемош є річкою цікавою із безліччю порогів і мабуть найбільш популярною в Україні. Зазвичай ми намагаємося проводити подібного роду сплави ближче до Львова. Менш популярні річки Свіча та Мізунка є ані трохи не менш складними й захоплюючими, з одним лише вийнятком - вони менш повноводні. Тому в сухий період альтернативи сплаву по Черемошу просто немає.

Доїзд на сплав по Черемошу зі Львова займає близько 4-5 годин, через що ми рекомендуємо даний сплав як багатоденний. З Києва зручніше доїжджати на Черемош через Івано-Франківськ (не через Львів) - у такому випадку ми організовуємо доставку групи на сплав по Черемошу з Івано-Франківська, а спорядження для сплаву довозимо зі Львова. Оптимальна кількість днів - 2-3. Зазвичай ми не обмежуємося Чорним Черемошем і продовжуємо рафтинг до Вижниці й нижче по Черемошу (після злиття Білого та Чорного Черемошу річка називається просто Черемошем).

Сплав по Черемошу - один з найбільш захоплюючих річкових сплавів в Україні. Особливо цікавий, а іноді й небезпечний цей маршрут навесні або після паводків - під час високої води.

Опис річки Черемош.