Rafting in Ukraine

RAFTING in UKRAINE

Adventurous Rafting in Ukraine
Сплав на Катамаранах
Сплав на Катамаранах - Рафтінг

СплавРафтінг, або Сплав на Катамаранах - це форма активного сімейного відпочинку або корпоративний відпочинок, які ми організовуємо на теренах Західної України - в основному в Карпатах та на Дністрі. Для груп від двох до двадцяті і більше чоловік пропонуються як одноденні так і багатоденні сплави на катамаранах: сплав на катамаранах по Стрию, сплав на катамаранах по Дністру і сплави по інших річках Західної України.

У програму рафтінгу додатково можуть бути включені гірські прогулянки й походи, велопоходи, кінні походи, відвідини печер, проживання в готелях, відпочинок в Карпатах, корпоративні інтеграційні ігри. Окрім індивідуальних сплавів на катамаранах, кожні другі вихідні ми проводимо регулярні одноденні сплави на катамаранах по ріках Стрий і Дністер. Всі сплави із виїздом з Львова.

Наші сплави на катамаранах і інші програми активного відпочинку орієнтовані на різні вікові категорії та на різний рівень складності – залежно від Ваших можливостей й побажань. Професійне спорядження та кваліфіковані інструктори служитимуть гарантією Вашої безпеки під час сплаву на катамарнах.

Рафтінг в Карпатах

Дозвольте нам скласти індивідуальну програму Вашого сплаву на катамаранах відповідно до Ваших уподобань так, щоб наситити його найприємнішими враженнями. Наші інтеграційні корпоративні програми побудовані таким чином, аби розкрити потенціал кожного учасника. Корпоративний відпочинок в комбінації з рафтінгом є відмінним засобом для об'єднання колективу в одну команду.

Наші ціни є помірними, а сервіс орієнтований на європейські, а не вітчизняні стандарти. Відпочиваючи із нами, Ви завжди будете в центрі нашої ненав'язливої уваги. Зазвичай наші гості стають друзями й постійними клієнтами. Якщо Ви вже побували на курортах в Криму, в Єгипті, в Туреччині, але Вам цього мало, якщо Ви хочете відпочити в оточенні незайманої природи, якщо Вам недостатньо одного лише комфорту і Ви очікуєте справжніх пригод від відпочинку - все це поруч, в серці рідних Карпат і серед скель Дністровського Каньйону! Веселого рафтінгу!

  • Сезонність сплавів на катамаранах: з квітня до листопада.
  • Ціна одного дня сплаву для одного учасника: 290,00 грн. (30 Євро).
  • Ціна включає: трансфер, оренду спорядження (катамарани, весла, жилети), харчування.
  • Місце і час виїзду: 9:00 з площі Петрушевіча у Львові.
  • Що з собою взяти? Див. спорядження для рафтінга.

 
Катамарани

Сплави на Катамаранах (катарафтинг) є типовим видом водного туризму для пострадянських країн. Сьогодні водні тури частіше здійснюються на спеціальних надувних човнах - рафтах. В Америці катамарани або катарафти частіше використовуються для рибальства, в той час, як для сплавів по гірським рікам – рафти.

катамаран

Типовий катамаран складається із двох надувних балонів, скріплених поміж собою рамою. Як рафтами так і катамаранами керують за допомогою весел.

Катамарани зазвичай більш маневрині аніж рафти – вони є «спортивними машинами» річних подорожей і, як кожна спортивна машина, вміщають менше пасажирів, проте сплав на катамарані є цікавішим. Наші катамарани розраховані на 4 – 8 чоловік, один з яких зазвичай є інструктором. На відміну від рафта, катамараном можуть керувати навіть двоє.

 
Сплави зі Львова

“Рафтінг Україна” організовує сплави на катамаранах зі Львова. Старий центр Львова є однією з найгарніших пам’яток України. Ми також дбаємо про поселення у Львові у найкращих готелях чи хостелах.

Як досвідчені організатори сплавів на катамаранах, кінних турів, вело турів та гірських походів, протягом більш ніж трьох років “Рафтінг Україна” співпрацює із цілою низкою туристичних агенцій Львова, пропонуючи одні з найяскравіших та найбільш насичених враженнями активних турів в Україні за доступною ціною.

Сплави на Катамаранах з виїздом зі Львова

“Рафтінг Україна” є орієнтовантованими на клієнтів. Замовте індивідуальний тур за тією ж стандартною ціною й ми подбаємо, аби він повністю відповідав Вашим побажанням. Навіть організовуючи регулярні сплави зі Львова, “Рафтінг Україна” намагається проводити ці сплави у групах не більших, ніж 20 чоловік.