Rafting in Ukraine

RAFTING in UKRAINE

Adventurous Rafting in Ukraine
Wycieczka Piesza na Górę Paraszkę

Parashka Nasza ulubiona wycieczka na gore Paraszke - najwyższa gore w Beskidach Wschodnich, to jest wycieczka dwo- lub trzy-dzienna szlakiem przez bujne lasy i wzdłuż wysokogornych planin. Istnieje tylko kilka szlaków turystycznych w tych dzikich okolicach Beskidów Wschodnich. W ciagu tej 60-kilometrowej wycieczki na gore Paraszke ucieczemy od tłumów miast i obejrzyme wspaniałe widoki z grzbtu gory Paraszki.

1 dzień – Gora Korczanka.

Gore Korczanke widać z centrum miasta Skole w pogodny dzień. Łatwo ja zauwazyc ponieważ telewizijna wieza znajduje się na tej górze. To bedzie 10-kilometrowy szlak lasem do wysokosci 1178 metrow. Podejscie nie będzie latwym. I choćiz cały szlak przechodzi przez bujne lasy na samiej gorze Korczance czekaja na Panstwo fantastyczne widoki.

Ukrainskie Karpaty

2 dzień – Grzbiet Gory Paraszki.

Zachwytajaca panorama wzdloz calego grzbtu. Niemal całkowicie pozbawiony drzew powyżej wysokoszci 1000m, grzbiet gory Paraszki bardziej przypomina Charnogorze aniż Beskidy Wschodnie.

3 dzień – Zejscie do doliny wioski Korczyn.

Odwiedziny wodospadu Hurkalo. Piekny szlak turystyczny przez lasy iglaste przywiedzie nas do 10-kilometrowej malowniczej doliny z nieskonczanymi lenkami i kwiatami w otoczeniu tych samych dzikich lasow. W dolinie odwiedzimy wodospad Hurkalo – jeden z najpieknejszych wodospadow w Karpatach Ukrainskich.