Rafting in Ukraine

RAFTING in UKRAINE

Adventurous Rafting in Ukraine
Aktywny Wypoczynek w Karpatach

Wypoczynek w Karpatach

  • Splyw + Jazda konna + Wycieczka gorna
  • Minimalna liczba uczestników - 2
  • Czas trwania – od 2 dni i więcej
  • Noclegi – w komfortowych hotelach w Ukrainskich Karpatach

Aktywny wypoczynek w Ukrainskich Karpatach – Jazda konna, splyw i nie tylko…

Jeśli chcesz spędzić wakacje w Ukrainskich Karpatach aktywne, jak najbardziej nasycic swój czas - ta opcja jest dla ciebie. Aktywny wypoczynek w Karpatach - to przede wszystkim, ekscytujące aktywne podrozy gorne i komfortowe zakwaterowanie w Ukrainskich Karpatach.

Dopomożemy ulozyc program aktywnego wypoczynku w Ukrainskich Karpatach. Na przykład możesz, pierwszego dnia poświęcić dzień spływu rzeka Stryj i odwiedzić mało znany klaszsztor jaskiniowy Rozhircze. Następnego dnia – wycieczka konia przez magiczne lasy Ukraińskich Karpat. Wreszcie trzeci dzień wspinaszsie na jeden ze znanych szczytów Ukrainskich Karpat – gore Paraszke. Twoje wysiłki, w pełni zrуwnowaze wspaniały widok ze szczytu na otaczające doliny. Wendrowka w Karpatach jest idealnym wypoczynkiem dla aktywnych podróżników, którzy oczekują na maksymalne doњwiadczenia w Ukraińskich Karpatach.

Hotel w Ukrainskich Karpatach

Turystyka konna na Ukrainie dopiero się rozwija. Proponujemy wycieczki konne w otoczeniu dzikiej przyrody Karpackiej. Oferujemy zarówno jak jednodniowe tak kilkudniowe wycieczki konne. Turystyka konna – to najciekawszy sposób podrozawania w Ukrainskich Karpatach.

Jeśli szukasz prawdziwego doświadczenia, oferujemy kilkudniowa wycieczke konna. Kilkudniowa wycieczka konna odbywa się pomiędzy kilkoma hotelami w Ukrainskich Karpatach w okolicach Slawska – w taki sposób my zapewnimy maksymalny komfort podrozujacym.

Turystyka konna w Karpatach zdobywa coraz większą popularność. My współpracujemy z kompetentnymi specjalistami, którzy poświęcili wiele czasu i wysiłku w rozwój turystyki konnej na Ukrainie.

Aktywny wypoczynek w Ukrainskich Karpatach pozostawi najlepsze wspomnienia – podrozujac koniem można odwiedzić malownicze góry, lasy, rzeki i wioski wysoko w górach, oddalone od cywilizacji.