Rafting in Ukraine

RAFTING in UKRAINE

Adventurous Rafting in Ukraine
Spływy na Ukrainie Wycieczki Raftingowe

Wycieczki na UkraineZ raftingiem na Ukrainie proponujemy poloczyc piesze wycieczki, jazde konna, wyciecki rowerowe jaskiniarstwo, wakacje rodzinne, intensywny wypoczynek w Karpatach, wycieczki integracyjne.

Nasze wycieczki na Ukraine są przeznaczone dla aktywnych uczestników, szukających przygód i nowych doświadczeń. Czy to integracyjny wypoczynek czy rodzinne wakacje - nie będziesz nudzic się żadnej sekundy. Świeże powietrze, praca w zespole, wyzwania dzikiej przyrody – to wszystko pozostawi niezapomniane wspomnienia o wakacjach spedzonych z nami na Ukrainie.

Ty sam ukladasz scenariusz swego turu - w zależności od preferencji. Tak samo wybierasz jaki będzie poziom trudności turu. Latwy aktywny wypoczynek z dziecmi na lonie przyrody lub prawdziwe wyzwanie dla tego aby zjednoczyć zespół w ramach korporacyjnych wakacj – to twój wybor.

Miejsca, w których organizujemy wycieczki to przede wszystkim Karpaty i Kanion Dniestru (na Podoliu). Dwa, chyba najbardziej ciekawych regionów Ukrainy wraz z Krymem. Karpaty sa już od dawna znanym miejscem na rodzinne wakacje i wypoczynek dla firm, ale Podolie (Dniestr) jest nadal nieznanym i nieodkrytym szeroka publisznoscia miejscem dla dikich wycieczek.


1 Splywy Truskawiec 8402
2 Wycieczka Piesza na Górę Paraszkę 10046
3 Aktywny Wypoczynek w Karpatach 14183
4 Wyprawa Rowerowa i Spływ 9725