Rafting in Ukraine

RAFTING in UKRAINE

Adventurous Rafting in Ukraine
Spływy Dniestrem

Dniestr Spływ Dniestrem na katamaranach – to fascynująca podróż Dniestrowskim Kanionem - jednym z najpiękniejszych miejsc na splywy na Ukrainie. Jeżeli rafting w Karpatach na jednej z gorskich rzek Ukrainy - to nie całkiem to, czego szukasz, zapraszamy na Spływ Dniestrem. Oferujemy dwie opcje spływu Dniestrem - jedenodniowy i trzy - lub czterodniowy spływ. Dniester jest jednym z najpiekniejszych szlakow wodnych w Ukrainie.

Jednodniowy spływ Dniestrem odbywa się w obwodzie lwowskim pomiedzy wioskami Zurawno i Cwitowa. Dlugosc malowniczego odcinku Zurawno - Cwitowa wynosi 16 - 22 km. Od ujścia rzeki Świecza - prawego dopływu rzeki Dniestr zaczynaja się strome zalesione skaliste brzegi. Na uczestnikow jednodniowego spływu Dniestrem oczekuje bajkowa sceneria, zalesione, często skaliste i malownicze brzegi rzeki Dniestr. Spływ Dniestrem w otoczeniu dzikiej przyrody i lasów - to najlepszy odpoczynek od miast. Wesole gry i konkursy, piknik pod skala, szaszіyk – to wszystko pozozstawie najlepsze wrażenia od podrozy Dniestrem. W razie potrzeby, ten spokojny splyw Dniestrem można połączyć z rybalstwem - w tym przypadku, należy wziąć swój sprzęt. Ze względu na spokojne charakter rzeki Dniestr, spływ Dniestrem jest idealnym wypoczynkem rodzinnym oraz wypoczynkiem korporatywnym. Na splywie mogą uczestniczyc dzieci w wieku od 12 lat i starsze.

Spływ Dniestrem Spływ Dniestrem może potrwać i kilka dni – w takim razie splyw odbywa się w kanionie Dniestru - bez przesady, w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie! Kanion Dniestru jest jednym z największych kanionów w Europie - glebokosciu od 100 do 250 metrów i długościu 250 km. Fantastyczne zakręty rzeki Dniestr w Kanionie Dniestru stanowia niezwykle malownicza trase dla splywu. Kanion Dniestru jest wynikiem podniesienia Podolskej Wyżyny – stanowi granice dzisiejszych wojewodstw Tarnopolkiego i Iwano-Frankowskiego (Stanislaw). Przyroda Dniestrowskiego Kanionu - - to najczęściej zielone wzgórza pokryte lasem, na przemian ze skalistymi klifami i stromymi wąwozami. Na zboczach kanionu Dniestru sa liczne wodospady, jaskinie, klasztory jaskiniowe, ruiny zamkow. Ale najpiękniejsza część kanionu zaczyna się po wsi. Łuka, a kończy się w pobliżu miasta Zaliszczyki. Splyw rzeka Dniestr pomiędzy wysokimi zalesionymi brzegami, na lonie dzikiej przyrody i absolutnej cisze stanowi niesamowita przygode.

Spływ Dniestrem to niepowtarzalna okazja, aby odpocząć od zgiełku współczesnego życia. Dzika, niedotknieta przyroda Ukrainy - jedne z ostatnich tego rodzaju miejsc w Europie. Biorac do uwagi spokojny charakter rzeki Dniestr, Spływ Dniestrowskim kanionem bedzie doskonałym urlopem rodzinnym lub odpoczynkiem korporacyjnym na Ukrainie.

Opis spływu Dniestrem.