Rafting in Ukraine

RAFTING in UKRAINE

Adventurous Rafting in Ukraine
Spływy na Ukrainie
Spływy na Ukrainie

Splywy Spływ katamaranem – to rodzaj wypoczynku aktywnego dla rodziny lub firmy, które organizujemy w Ukrainie Zachodniej - głównie w Karpatach i na Dniestrze. Dla grup od trzech do dwudziestu pięciu lub więcej osób. Oferujemy jedno jak i wielodniowe spływy katamaranem: spływy rzeka Stryj, rzeką Dniestr oraz spływy innymi rzekami na Ukrainie Zachodniej.

W dodatku do samego spływu oferujemy również górskie spacery, wycieczki rowerowe, jazdy konne, zwiedzanie jaskiń, zakwaterowanie w hotelach w Karpatach, korporatywne gry integracyjne. Oprócz indywidualnych spływow, co drugi weekend prowadzimy regularne jednodniowe spływy na rzekach Dniestr i Stryj. Wszystkie spływy organizowane są ze Lwowa.

W ofercie posiadamy spływy na katamaranach jednodniowe i spływy weekendowe, indywidualne i grupowe.

Zapewniamy katamarany z pełnym wyposażeniem (wiosła, kamizelki asekuracyjne); profesjonalną obslugę doswiadczonej załogi; dwa posiłki dziennie przygotowywane przy udziale uczestników.

Splywy na Ukraine Nasze spływy katamaranem i inne programy rekreacyjne kierowane są dla różnych grup wiekowych i o różnych poziomach trudności. – w zależności od umiejętności i życzeń klientów. Profesjonalny sprzęt i wykwalifikowani instruktorzy będą służyć jako gwarancja bezpieczeństwa podczas spływu na katamaranach. Pomożemy w ułożeniu indywidualnego programu rekreacyjnego na Ukrainie w zależności od Państwa potrzeb.

Nasze ceny są rozsądne, a obsługa spełnia europejskie standardy. Odpoczywając z nami, zawsze będziecie w centrum naszej uwagi. Często nasi goście stają się naszymi przyjaciółmi i stałymi klientami. Jeśli chcesz się zrelaksować, w otoczeniu dzikiej przyrody, w samym sercu Karpat czy wśród skał Kanionu Dniestru, serdecznie zapraszamy na spływ!

  • Sezon spływów: od kwietnia do listopada. Najlepszy czas na spływ - od czerwca do sierpnia.
  • Cena za jeden dzien spływu dla jednego uczestnika: 30 Euro. Zobacz tablice znizek.
  • Cena obejmuje: transfer, wypożyczalnie sprzętu (katamarany, kajaki, kamizelki), obsługę instruktorska.
  • Miejsce i godzina wyjazdu: 09:00 plac Petrushewicza we Lwowie, lub inne poprzednio uwzglednione miejsce.
  • Co zabrać ze sobą na spływ? Zobacz liste sprzetu.
 
Spływy Kataraftem

Spływy na Katamaranach (kataraftach) są typowym rodzajem turystyki wodnej dla postsowieckich krajów. Dziś do spływów częściej służą specjalne dmuchane łodzie - rafty. W Ameryce katamarany albo katarafty częściej wykorzystywane są w wędkarstwie, a do spływów górskimi rzekami – rafty. Typowy katamaran to dwa dmuchane balony, wzmocnione między sobą ramą.

Spływy na Katamaranach

Tak raftami jak i katamaranami kierujemy za pomocą wioseł. Katamarany są «sportowymi samochodami» wodnych podróży i, jak każdy sportowy samochód, mieszczą mniej pasażerów, jednak spływ na katamaranie jest ciekawszy. Posiadamy 4 lub 8 osobowe katarafty, jedna z osób zazwyczaj jest instruktorem. W przeciwieństwie do rafta, katamaranem mogą kierować nawet dwie osoby.

 
Spływy ze Lwowa

“Rafting Ukraine” organizuje spływy na katamaranach ze Lwowa. Stare centrum Lwowa jest jednym z najpiękniejszych zabytków historycznych Ukrainy. Również zajmujemy się zakwaterowaniem we Lwowie w najlepszych hotelach lub hostelach. Jako doświadczeni organizatorzy spływów na katamaranach, wycieczek konnych, rowerowych i górskich , “Rafting Ukraine” od trzech lat współpracuje z całym szeregiem turystycznych agencji Lwowa, proponując jedne z najjaskrawszychych i najbardziej nasyconych wrażeniami aktywnych wypoczynków we Lwowie – a to wszystko w przystępnej cenie.

splywy ze lwowa

U nas można zamówić indywidualną wycieczkę w takiej samej cenie jak spływy regularne. Staramy się aby indywidualna podróż w całości odpowiadał Państwa życzeniom. Nawet organizując regularne spływy ze Lwowa, “Rafting Ukraine” robi to w grupach nie większych, niż 20 osób.